metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość1 ~gość1 (Gość)11.02.2017 14:40

Jakimi kryteriami się kierowano i kto zdecydował o wyborze pełniącej obowiązki w PZOZ? czy byli inni kandydaci?

81


500-set ~500-set (Gość)11.02.2017 14:50

Tylko radny Krzysztof Kozłowski potrafił w tych sesjach merytorycznie i dogłębnie zadawać pytania walczyć o mieszkańców nie zwracając uwagi na interes partii . Duża część radnych przychodzi i tylko statystuję.

74


Zeflik ~Zeflik (Gość)11.02.2017 15:02

Moim zdaniem przychodnia jest w oplakanym stanie wamaga natygmiastego remontu np z toalety na parterz korzystaja tylko odwazni

82


Jerozolimska ~Jerozolimska (Gość)11.02.2017 15:20

Radny Kozłowski sam sobie pisze pochlebne komentarze zenada wstyd

54


Marek ~Marek (Gość)11.02.2017 16:07

Po jaką cholerę tylu tych darmozjadów tam siedzi???Biorą kasę za symulowanie pracy zajmują się tematami, które spokojnie by można rozwiązać bez nich.Doją naród niemiłosiernie te pasożyty!!!!!!

81


abc ~abc (Gość)11.02.2017 16:34

radny Kozłowski to jest chyba radny powiatowy

34


Kobieta ~Kobieta (Gość)11.02.2017 11:14

Treść komentarza została usunięta przez moderatora forum

81


Abc ~Abc (Gość)11.02.2017 18:47

Ty już nie jesteś Jerozolimski tylko Łaziena Mokra co puścił dupćia? ???

30


Kaśka z SM ~Kaśka z SM (Gość)11.02.2017 20:23

Przeczytałam wasze komentarze i sczerze... śmiać mi się chce. Zamiast dywagować merytorycznie na temat podtrzymania przychodni "przy zyciu", pomocy urzędu miasta w tym całym przedsięwzięciu czy po prostu naciskaniu na powiat aby stwierdził jednoznacznie że chodzi tu tylko o oszczędności na mediach z budynku na Dmowskiego. TO WY SKACZECIE SOBIE DO GARDEŁ I MARUDZICIE O RADNYCH I INNYCH POERDOŁACH!!! W gazecie przeczytałam ostatnio ze powiat chce rozwinąć gonekplogię i rehabilitację w swoich gminnych ośrodkach zdrowia! Także za parę miesięcy to na Dmowskiego nie zobaczycie nikogo w białym fartuchu. A wtedy będziecie mogli powiedzieć, krzyczeć a nawet płakać, że ktoś Wam zlikwidował przychodnie. A na przeciwko w biurowcu to nie mam zamiaru korzystać.

80


sąd nad sławkiem wisi ~sąd nad sławkiem wisi (Gość)11.02.2017 20:26

Radny Dajcz i radny Kozłowski to czarne owce PIS?

53


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat